fbpx

5 tipov na darčeky, ktoré potešia každého oslávenca

5 tipov na darčeky, ktoré potešia každého oslávenca

Ani vy už neviete čo máte kúpiť svojim blízkym na narodeniny, meniny, výročie alebo len tak pre radosť? Chceli by ste im vyčariť úsmev na tvári, no došli vám nápady? Niekedy je dobré nechať si poradiť.

 

> Darček pre knihomoľov <

Milovníci kníh si radi pri čítaní vytvárajú príjemné prostredie. Urobia si čaj alebo kávu, pohodlne sa usadia, občas si dajú koláčik a zababušia sa do deky. No nie vždy je to pohodlné. No ak by mali deku s rukávmi, zážitok by sa dostavil ihneď. 

Deka s rukávmi

> Pre milovníkov nočnej oblohy <

Máte v rodine niekoho, kto stále rozpráva o hviezdach? Alebo niekoho, kto dokáže desiatky minút čakať na padajúcu hviezdu? Darujte mu projektor nočnej oblohy a vyčarujte mu izbu plnú hviezd, planét či meteoritov.

 

Projektor nočnej oblohy

 

> Pre lego maniakov <

Aj vy máte vo svojom okruhu ľudí, ktorí nedajú dopustiť na lego? Hoci sú ich detské časy preč, tak stále pokukujú po tých magických kockách a vždy, keď ho vidia, objavia sa v očiach iskry? Potešte ich hrnčekom lego ( ), ktorý sprijemní ich pitie kávy či čaju.

hrnček Lego

 

> Pre večných hľadačov <

Tak schválne. Nestáva sa vám alebo vašim známym, že permanentne hľadáte svoje kľúče? Vďaka tomu sa stále predlžujú odchody do práce či domov a nervozita stúpa. Predstavte si, že existuje riešenie. Je ním vyhľadávač kľúčov.

Vyhľadávač kľúčov

 

> Pre milovníkov retra a hier <

158 hier v jednom. Ak máte medzi kamarátmi niekoho, kto vyrastal na týchto hrách, doprajte mu malú dávku nostalgie. Veríme, že mu tým urobíte radosť.

 

Retro vreckové hry

 

Tak čo? Dodali sme vám inšpiráciu? 

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top