fbpx

Čo kúpiť na Valentína? Máme pre vás tipy!

Čo kúpiť na Valentína? Máme pre vás tipy!

Deň svätého Valentína sa blíži a mnoho ľudí sa začína zamýšľať, čo by mohli podarovať svojim milovaným. Výber darčeka môže byť ťažký, pretože chcete niečo, čo bude vyjadrovať vašu lásku a vážnosť vzťahu.

Jednou z možností je podarovať kvety. Kvety sú klasickým darčekom, ktoré nikdy nevyjdú z módy. Môžete zvoliť klasické ruže, alebo skúsiť niečo iné, ako sú tulipány, orchidey alebo ľalie. Kvety môžete doplniť aj čokoládou alebo iným sladkým pochúťkou.

Ďalšou možnosťou je podarovať šperky (kliknite pre ponuku). Môžete zvoliť niečo romantické ako náhrdelník s diamantmi alebo prsteň, alebo niečo praktickejšie ako hodinky alebo náramok. Ak váš partner alebo partnerka nemajú rady šperky, môžete zvážiť podarovanie iného typu ozdoby, ako je šatka alebo klobúk.

Ak váš partner alebo partnerka radi cestujú, môžete im podarovať pobyt v luxusnom hoteli alebo víkendový pobyt v romantickom meste. Alebo ak sú radšej aktívnejší, môžete im kúpiť vstupenky na nejaké športové alebo kultúrne podujatie.

Zľavy na wellness pobyty

Ďalšou možnosťou je podarovať niečo, čo vychádza z ich záľub alebo koníčkov. Môže to byť napríklad kniha (kliknite pre ponuku) alebo nejaký doplnok pre ich hobby.

Ak sa vám zdá, že nič z toho nie je vhodné pre vášho partnera alebo partnerku, skúste sa pozrieť na ich pravidelnú rutinu a zamyslieť sa, čo by im mohlo uľahčiť alebo zlepšiť život. Môže to byť nejaká nová kuchynská pomôcka, elektronické zariadenie alebo iný praktický darček.

Nakoniec, nezabudnite, že darček nie je to najdôležitejšie. Dôležité je, že ste si našli čas a vyjadrili svoje city k osobe, ktorú milujete. Nezáleží na tom, či je darček drahý alebo lacný, hlavné je, že je od srdca.

www.martinus.sk

Ak sa stále cítite zmätení a neviete, čo podarovať, možno je najlepšou voľbou jednoduchá pohľadnica s osobným listom plným lásky a vďaky. Toto je jednoduchý, ale účinný spôsob, ako ukázať vašu lásku a vážnosť vzťahu.

Ak sa chcete vyhnúť davom a zbytočnému stresu, môžete tiež zvážiť podarovať darček pred alebo po sviatku svätého Valentína a najesť sa v pohodlí domova. Ak sa zaregistrujete na Wolt cez tento odkaz  a zadáte kód MNAM4 získate až 6 € na objednávky jedla z pohodlia vášho domova. Tak či tak, dôležité je, aby ste sa snažili urobiť svojho partnera alebo partnerku šťastnými a ukázať im, ako veľmi pre vás znamenajú.

Ak však svojej milovanej osobe chcete navariť vy, určite nevynechajte naše recepty.

Photo by Jonathan Borba on Unsplash
Photo by Debby Hudson on Unsplash

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top