Čo o vás prezrádza láska k psom či mačkám?

Čo o vás prezrádza láska k psom či mačkám?

To, či máte radšej psy alebo mačky nie je len o tom, aké sympatie prechovávate k jednotlivým zvieratkám. Skrýva sa za tým omnoho viac. Každá táto osobnosť má iné charakterové vlastnosti, ktoré vás predurčujú na to, aby ste milovali tieto štvornohé tvory.

Psíčkari

Základnou vlastnosťou psíčkarov je svedomitosť. Vďaka tejto črte môžeme s určitosťou povedať, že ste cieľavedomí, prevláda u vás silný zmysel pre plnenie povinností a dokážete veci naplánovať do najmenšieho detailu.

Ak by sme sa mali hlbšie pozrieť na vašu osobnosť, tak ste určite extroverti s pozitívnou náladou a silnou dávkou energie. 

Mačičkári

Vašou základnou vlastnosťou je otvorenosť. Práve z nej vyplýva, že radi skúšate nové veci, ste zvedaví, umelecky založení a vo väčšine prípadov prichádzate na netradičné riešenia. Občas sa dokážete rýchlo vystresovať, no trvá to iba chvíľu.

Určite sa však nájdu aj mačičkári, ktorí sú extrovertní či pozitívne naladení. A o svedomitosti ani nebudeme hovoriť. Túto vlastnosť musí mať predsa každý, kto má nejaké domáce zvieratko.

Preto nech už akúkoľvek vlastnosť máte, hlavne sa svojim miláčikom venujte, hrajte sa s nimi a starajte sa o nich. Pretože ak s nimi budete tráviť čas, pochopíte ich správaniu. A ak im chcete porozumieť skôr, kúpte si napríklad knihu Ako sa rozprávať so zvierarami.

Mačička

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top