fbpx

Kniha pre všetkých ignorantov pravidiel

Kniha pre všetkých ignorantov pravidiel

Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa neriadia pravidlami, tak kniha Jemné umenie mať veci v p**i je pre vás ako stvorená. Nájdete v nej rôzne rady, tipy, triky a namotivuje vás natoľko, že dokážete aj nemožné. Ak vám niekedy niekto povedal, že si niečo máte vyhodiť z hlavy, tak práve vďaka tejto knihe to dokážete. Ale odstránite to, čo vás brzdí a nie to, čo by chceli iní.

Pobaví, prinúti rozmýšľať a ešte aj pomôže.

Znie to ako opis motivačnej literatúry, no napriek tomu, že sa k nej radí aj táto kniha, tak od štandardnej motivačnej hlúposti to má pomerne ďaleko. A to je jej hlavnou výhodou. Naučí vás ako mať v paži, vážiť si banálne veci a venovať sa len tomu, čo vás baví. Znie to síce obyčajne, no práve na takých veciach záleží. Ak ste si to doteraz neuvedomovali, tak po jej prečítaní sa na to budete pozerať inak. A ako sám autor poznamenáva, tak všetci sme len ľudia, robíme chyby a je to normálne.

Teraz by sme vám túto knihu mohli ešte opisovať ako najväčšiu dokonalosť, no to by nebolo fér. Najlepšie je, ak si o nej urobíte mienku sami a poviete o tom všetkým svojim kamošom, ktorí ignorujú pravidlá. Pretože čím viac ignorantov, tým zaujímavejší svet.

Back to top