fbpx

Leto – ideálny čas na výcvik psa

Leto – ideálny čas na výcvik psa

Radi by ste svojho miláčika naučili nové triky alebo porozumeli reči jeho tela? Leto je ideálnym časom na to, aby ste sa začítali do vhodnej literatúry a postupne začali trénovať so svojím psíkom. Veď predsa teraz máte dostatok času a dlhé letné večery môžete premeniť na tréningy spojené s chutnou pamlskovou odmenou. Neodkladajte to na inokedy a začnite hneď.

Ak je váš psík veľmi hravý, skúste zamestnať jeho inteligentnú hlavičku. Existujú rôzne hry, ktoré vášho štvornohého kamaráta zabavia a zároveň dostatočne unavia. Trénujte jeho zmysly a spoločne sa vydajte na cestu plnú nezabudnuteľných zážitkov.

Inteligentné hry pre vášho psa

Šťastný psík nie je samozrejmosťou. Musíte sa mu dostatočne venovať, tráviť s ním čas a trénovať ho. Behá vám však teraz hlavou, že váš psík sa nedá vycvičiť? Ste na veľkom omyle! Stačí vedieť ako na to a aj ten najlenivejší pes dokáže najťažší trik. Skúste sa inšpirovať knihou >Ako vychovať šťastného psa< a premeňte leto na veľké tréningové dobrodružstvo. Stačí len 7 dní a váš pes bude chodiace klbko šťastia.

Sibírsky husky

Každé dieťa by malo mať svojho domáceho miláčika. Je úplne ideálne, ak je ním psík, pretože práve pri ňom sa naučí zodpovednosť, za ktorú dostane neskutočné množstvo lásky. No pred tým ako sa rozhodnete zvieratko kúpiť, skúste mu podarovať knihu >Môj psík<. V nej nájde všetky potrebné informácie, a zároveň pochopí, že zviera nie je hračka.

Dieťa a pes

Existuje veľké množstvo literatúry, ktorá vás naučí ako správne trénovať psíka. Je len na vás, ktorá metóda vám vyhovuje najviac. 

 

P.S. Ak sa rozhodnete začať s tréningom, skúste to s clickerom. Naozaj vám to uľahčí výcvik a psík sa na to bude tešíť.

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top