fbpx

Ľuboš Blaha dostal v Košiciach jasný odkaz

Ľuboš Blaha dostal v Košiciach jasný odkaz

V Deň ústavy, 1.9., si SMER-SD spolu s SNS zorganizovali na hlavnej ulici v Košiciach politické stretnutie, na ktorom nesmel chýbať ani konšpirátor Ľuboš Blaha. Hudba a rozdávanie lacných syrových bagiet seniorom boli samozrejmosťou, ako to má SMER-SD vo zvyku. Jeden z občanov však prišiel za poslancom NR SR Ľubošom Blahom za úplne iným účelom a to prejaviť svoj názor tvárou v tvár kontroverznému poltikovi Ľubošovi Blahovi, ktorý sa netají tým, že aktívne podporuje Ruskú federáciu v jej aktivitách na Ukrajine od samého začiatku vojny, o ktorej pred 24.februárom tvrdil, že sa ani neuskutoční.

A ako toto stretnutie občana a poslanca dopadlo?

Na začiatku videa je zrejmé, že si pán Ľuboš Blaha chcel vypočuť ďalšie lichotivé slová od svojho fanúšika. Po Blahovom pozdrave “Dobrý deň” však prišli na rad úprimné slová “Strašný ch*j ste, strašný, strašný.”. Keďže je tento poslanec NR SR na podobné pokriky už z každodenného života zvyknutý, zasmial sa, mávol rukov a išiel ďalej baviť staršie obecenstvo, ktoré sa zo svojho internetového konšpirátorského hrdinu úprimne tešilo.

V tento deň došlo aj k ďalšiemu incidentu a to stretnutiu administrátora Instagramového profilu Myšlienky Politikov, ktorý sa od počiatku zabával na účet Andreja Danka a samotného bývalého predsedu NR SR.

Video z ich stretu nájdete nižšie:

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top