fbpx

Odvaha – nový trend medzi slnečnými okuliarmi

Odvaha – nový trend medzi slnečnými okuliarmi

Vedeli ste, že aj medzi slnečnými okuliarmi prevládajú určité trendy? Tak ako meníte svoj šatník, pretože ho chcete osviežiť štýlovými kúskami, je potrebné raz za čas siahnuť aj po nových slnečných okuliaroch. Práve tie dokážu rozjasniť celú vašu osobnosť a dodať vám jedinečný pôvab.

Leto 2020 patrí futuristickému vzhľadu, farbám či robustným rámom. Dôležité je myslieť na heslo, ktorým sa pri navrhovaní okuliarov riadili aj samotní dizajnéri: “HLAVNE ŽIADNA NUDA”. A preto, ak sa rozhodnete siahnuť po starej známej klasike, zamyslite sa nad tým, či to nezaváňa istou dávkou stereotypu.

slnečné okuliare

Pretože jednofarebné nie sú IN.

Videli ste v obchodoch viacfarebné okuliare? Zamysleli ste sa nad tým, či by sa vám hodili? Nabudúce sa nezamýšľaje a rovno si ich kúpte! Stačí si vybrať iba vhodný tvar a ideálny doplnok k vášmu outfitu je na svete.

štýlové okuliare

Slim sa dnes nosí…

… a neplatí to iba pri oblečení. Tento rok sa slim filozofia preniesla aj na trendy týkajúce sa okuliarov. Pestrofarebné či obdĺžnikové, základom je > slim <.

 

Ukážte svoju odvahu 

Klasickými tvarmi túto sezónu nikoho neohúrite. Zabudnite na pilotky a siahnite po šesťuholníkoch, trojuholníkoch či rôznych výrezoch.

Odvážne okuliare

 

Dívajte sa na svet ružovými okuliarmi

ružové okuliare

 

Kráľovnou medzi farbami je tento rok ružová. Takže je jedno či veľké, malé, okrúhle alebo hranaté. Hlavne, že sú > pink <.

Nech už sa rozhodnete siahnuť po akomkoľvek tvare či farbe, myslite hlavne na to, že to nesmie byť nuda.

 

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top