fbpx

TOP 8 dekorácií na rozlúčku so slobodou

TOP 8 dekorácií na rozlúčku so slobodou

Posledná párty pred vstupom do manželstva s najbližšími je pre každú nevestu silným zážitkom. Ak aj vy chystáte svojej kamarátke či sestre rozlúčku so slobodou, mali by ste si ju dobre naplánovať. Na túto noc by mala budúca nevesta v dobrom spomínať ešte dlho po svadbe! Správna párty sa však nezaobíde bez poriadnej výzdoby!

Dajte neveste najavo, že je kráľovnou večera 

Ako? No predsa >>korunkou<<! Či už sa rozhodnete pre korunku vykladanú kamienkami, ozdobenú kvetmi alebo so závojom, určite nespravíte krok vedľa. Pozor si však dajte na veľkosť korunky. Ak bude príliš malá, mohla by budúcej neveste spôsobovať bolesť počas celého večera. Zvoľte radšej čelenku z prispôsobivého materiálu alebo hrebienok so závojom, ktorý ozdobí nevestu a je ľahký ako pierko 🙂

Bez šerpy to nepôjde

Ku korunke patrí samozrejme aj šerpa. Biela, ružová či zlatá farba? To záleží na celkovej výzdobe alebo na vkuse nevesty. S korunkou a šerpou sa však bude budúca nevesta cítiť počas celého včera výnimočne!


Tetovanie, ktoré nebolí 

Aj nevestine kamarátky si zaslúžia ozdobu. Kedysi to boli veľmi obľúbené náramky alebo dress code, na ktorom sa všetky dohodli zúčasnené. My vám však odporúčame niečo viac trendy! >>Dočasné tetovanie<<, ktoré je milé, lacné a navyše nebolí.

rozlucka-so-slobodou

Nezabudnite na pitný režim

Rozlúčka so slobodou sa, samozrejme, nemusí niesť v znamení alkoholového bláznovstva, no veríme, že malému prípitku neodolá žiadna budúca nevesta. Ak ak aj áno, tak recepty na nealkoholické drinky nebudete mať problém nájsť na internete či dokonca sami vymyslieť. Každopádne, myslite na to, >>z čoho si budete počas celej rozlúčky so slobodou pripíjať<<.

Balóny

Tie sú ozdobou každej oslavy. Pri rozlúčke so slobodou však môžete popustiť uzdu vašej fantázie o trochu viac. >>Balóny<< v tvare srdca, diamantové prstene alebo nadpisy sú viac než povolené. Stačí zakúpenie jedného väčšieho balónu, ktorý doplníte o niekoľko bežných balónov a parádna výzdoba je na svete. 

balón-rozlúčka-so-slobodou

>>Šteklivé slamky<<

Pre niekoho zábavné, pre iného nevkusné. Zhodnotenie tohto doplnku už necháme na vás. Ak sa pre ne však rozhodnote, veríme, že nevesta sa pobaví a možno aj mierne zapýri 🙂 

Hry okorenia celý večer

Rozhodnúť sa môžete napríklad pre rôzne kvízy a otázky, ktoré preveria, ako dobre sa budúci manželia poznajú, ale aj pre rôzne hry, ktoré sú spojené s miernym popíjaním (samozrejme s rozumom!). Rozhodnutie je na vás 🙂

Ozdoby na tortu 

Na správnej rozlúčke so slobodou nesmie chýbať ani chutná torta. Jej tvaru a veľkosti sa v tomto prípade medze nekladú. Ozdobiť ju môžete aj >>zábavným zápichom<<, ktorý podčiarkne podstatu tejto párty.

 

 

 

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top