fbpx

Voyo vs. HBO MAX – kde si užijete vianočnú atmosféru?

Voyo vs. HBO MAX – kde si užijete vianočnú atmosféru?

Vianočné sviatky sú obdobím, kedy si väčšina ľudí užíva oddych a relaxáciu pri sledovaní obľúbených filmov a seriálov. S nástupom streamovacích služieb sa ponuka rozšírila, a medzi populárne platformy patria aj Voyo a HBO MAX.

Obe poskytujú širokú škálu obsahu, ale čo vlastne robí každú z nich jedinečnou? V tomto článku porovnáme Voyo a HBO MAX a zhodnotíme, ktorá z týchto streamovacích služieb vám prinesie najlepšiu vianočnú atmosféru.

Voyo je regionálna streamingová služba, ktorej nájdete  Jeho knižnica zahŕňa množstvo filmov, seriálov a originálnych produkcií zo Slovenska a Českej republiky. Vianočná atmosféra v Voyo môže byť očarujúca vďaka výberu tradičných vianočných filmov a špeciálnych programov vytvorených práve na Slovensku a v Českej republike. Zároveň tam nájdete samostatnú kategóriu určenú výhradne pre vianočné špeciály obľúbených slovenských seriálov.

voyo na 7 dni zadarmo

Na druhej strane máme HBO MAX, ktoré je globálnou platformou so silným dôrazom na kvalitný obsah. Jeho knižnica obsahuje množstvo vynikajúcich filmov a sérií od rôznych producentov z celého sveta. HBO MAX vám prinesie vianočnú atmosféru prostredníctvom klasických vianočných filmov, ako aj originálnych produkcií, ktoré patria medzi najlepšie vo svete.

Jedným z kritérií pri výbere medzi Voyo a HBO MAX môže byť aj rozmanitosť obsahu. Voyo je špecializovaný na obsah zo Slovenska a Čiech, čo môže byť výhodou pre tých, ktorí majú na Vianoce záujem o lokálne produkcie. HBO MAX naopak ponúka medzinárodný charakter, čo znamená, že si môžete vychutnať obsah z rôznych kútov sveta.

Cena je ďalším faktorom, ktorý môže ovplyvniť váš výber medzi Voyo a HBO MAX.

Voyo

HBO Max

5,99 € na 30 dní 6,99 € na 30 dní
Aj SK a CZ produkcie Medzinárodné klasiky

Celkovo vzaté, výber medzi Voyo a HBO MAX závisí od vašich preferencií v obsahu, regióne, a samozrejme, od vašich osobných predstáv o vianočnej atmosfére. Každá platforma má svoje výhody, a v konečnom dôsledku bude záležať na tom, čo vyhovuje viac vám a čo vás vtiahne do vianočného kúzla.

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top