fbpx

Horúce módne trendy na leto 2020

Horúce módne trendy na leto 2020

Ste romantická duša milujúca jednoduchosť alebo vyhľadávate radšej divoké vzory a ozvážnejšie kúsky? Máme skvelé správy! Trendy na leto 2020 rešpektujú obe tieto požiadavky. 

Kráľovná džungle

Áno, leto 2020 sa bude niesť vo farbe džungle. Táto zelená farba odráža sebavedomie, silu a nezávislosť, no zároveň pôsobí upokojujúco. Výborne sa kombinuje s bielou, žltou ale aj červenou. Nebojte sa ani vzorov, tie sú v prípade džungle priam žiadané. Veľké listy či farebné kvety skvelo vyniknú na vašom outfite. Džungľa je jednoducho najväčším hitom tejto sezóny a zaručene ňou nič nepokazíte.

Dámske oblečenie za najlepšie ceny

Byť retro je in

Módne štýly sa vždy po rokoch vrátia. Síce s miernou úpravou alebo vylepšením, ale svoju podstatu si ponechávajú. A práve to nás na móde baví! Niekedy sa oplatí otvoriť skriňu a pohľadať v nej zabudnuté kúsky, ktoré ste zo svojho repertoáru už dávno vyradili. Do módy sa totiž vracajú 70., 80., ale aj 90. roky. Široké nohavice, riflové bundy, volániky či bodky. Retra sa naozaj nemusíte báť.

Módne trendy

Nezabúdajte na jemnosť

Jednoduché pastelové farby sú ľahko kombinovateľné s výraznými vzormi a zároveň pôsobia sviežo. Ak máte rada jemný, športovo-elegantný štýl, vo vašom šatníku by tieto farby zaručene nemali chýbať. Takzvané basic oblečenie viete krásne doplniť výraznejšími doplnkami ako kabelka či mohutné náušnice a trendy outfit je na svete!

Módne trendy retro

 

Vyniknite s neónom

Ste radi stredobodom pozornosti? Vsaďte teda na neón. Aj tento rok to bude totiž žiadaný aspoň jeden neónový kúsok v každej skrini. V neónových farbách sa zaručene nestratíte v dave. Sú žiarivé, hravé a odvážne tak ako vy. 

Neonová móda

 

Eko, bio, raw,…

Eko potraviny nie sú v dnešnej dobe ničím výnimočné a sú všade dostupné. Ale počuli ste už o eko móde? Módne reťazce, ale aj špičkoví návrhári podľahli tomu trendu tiež a čím ďalej tým viac sa môžeme na regáloch v obchodoch stretávať s eko oblečením. Musíme sa priznať, že tento trend sa nám páči zo všetkých najviac. Môžeme chrániť našu planétu a zároveň vyzerať štýlovo. Udržateľná móda je proste sexi 🙂 

 

Móda príroda

 

Módnych trendov je na trhu viac ako dosť a vy si máte z čoho vyberať. Výhodou však je, že v dnešnej dobe si šatník môžete doplniť o nové kúsky jednoducho a z pohodlia domova 

 

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top