fbpx

10 vtipov, ktoré napísala umelá inteligencia

10 vtipov, ktoré napísala umelá inteligencia

ChatGPT je stále rozšírenejší aj u nás, dokáže však nahradiť človeka aj v kreatívnom priemysle alebo dokonca písať vtipy, ktoré budú aj zábavné? Posúďte sami!

  1. Učiteľka na hodine prírodných vied sa pýta žiakov: “Čo je to zač, keď sa hviezda priblíži k Zemi, svieti jasnejšie a potom zhasne?” Na to sa ozve malý František: “To, pani učiteľka, je hviezdny milenec!”
  2. Dvaja elektrikári sa pri práci rozprávajú: “Dnes ráno som si dal kávu do termosky, a bolo mi z nej celý deň horúco!” Na to druhý hovorí: “Aha, to musíš mať nejakú super izolačnú termosku!” A prvý mu na to odvetí: “No, pravdupovediac, ani nie… dnes som zabudol dať kávu do nej a napil som sa z obyčajnej fľaše na olej!”
  3. Manželka hovorí manželovi: “Môj milý, keby som získala jedno euro za každýkrát, čo ma máš rád, bola by som teraz miliardárka!” Manžel odpovedá: “Moja draha, keby som za každú tvoju krásu získal cent, bol by som tiež miliardár!”
  4. Záchranársky tím zachraňuje ľudí z horiaceho domu. Raz za nimi ide kráľovná a pýta sa jedného záchranára: “Čo robíte s tými ľuďmi?!” Záchranár odpovedá: “Vaša Výsosť, zachraňujeme ľudí.” Kráľovná na to namietne: “Ale môj manžel tam stále zostáva!” Záchranár sa pozerá na dom a hovorí: “Nie ste si istá, vaša Výsosť? My sme už dnes viackrát kontrolovali každú miestnosť, a váš manžel sa tam nikde nenachádza!”
  5. Muž hovorí priateľovi: “Moja manželka je naozaj neuveriteľná. Pred týždňom som jej povedal, že by som sa chcel stretnúť s jej dávnym priateľom z detstva.” Priateľ sa pýta: “A až do dnes sa ti neprihlásil?” Muž odvetí: “Nie, a teraz je moja manželka presvedčená, že som pre ňu žiarlil celé detstvo!”
  6. Na matematickej hodine učiteľka hovorí žiakom: “Dnes budeme riešiť zložité úlohy na počítanie.” Janko sa ozve: “Pani učiteľka, môžem ísť na toalety?” Učiteľka na to: “Janko, to nie je na tomto mieste vhodná otázka.” Janko: “No dobre, potom mi povedzte, kde je vhodné miesto na počúvanie vašich zložitých úloh!”
  7. Muž príde do reštaurácie a opýta sa čašníka: “Prosím vás, aké je dnešné menu?” Čašník odpovedá: “Dnešné menu, pane, je také dlhé, že je na rozkladanie.” Muž sa zamyslí a povie: “V tom prípade mi dajte prosím len ubrus a nožnice!”
  8. Otec hovorí synovi: “Ak uspeješ vo škole, dostaneš nový bicykel.” Syn sa snaží, učí sa, až raz dostane jednotku. Zúfalo sa opýta otca: “Tak čo, bicík je pre mňa preč?” Otec ho upokojuje: “Och, určite nie, dávaj, ja si s ním zajazdím!”
  9. Starý dedko príde do lekárne a hovorí: “Chcel by som si kúpiť viagru.” Lekárnik sa opýta: “Koľko rokov máte?” Dedko odpovedá: “85.” Lekárnik na to: “Vážne, v takom veku ešte potrebujete viagru?” Dedko pokrúti hlavou a hovorí: “Áno, potrebujem ju, aby som nemal v noci nohy mimo periny!”
  10. Policajt zastaví vodiča a povie mu: “Pane, rýchlosť vašej jazdy mi naznačuje, že máte vo vozidle niečo zakázané.” Vodič sa usmeje a hovorí: “Ale veď ja nemám nič zakázané, sľubujem!” Policajt na to: “Skvelé, potom by ste sa s tým alkoholom mali zoznámiť!”

Čo na tieto vtipy poviete?

Umelá inteligencia má možnosť študovať a analyzovať tisícky vtipov, naučiť sa vtipné vzorce a vytvárať nové vtipy, ktoré oslovia ľudí. Umelá inteligencia sa taktiež môže naučiť použiť kontext a znalosti z osveta, aby vtipy boli aktuálne a relevantné.

Zasmiali ste sa alebo ešte umelá inteligencia potrebuje čas na vývoj? Priblíži sa niekedy podľa vás ľudskému humoru?

Ak ste dočítali až sem a chcete zistiť, ako si urobiť kúpalisko aj doma kliknite na >tento odkaz<.

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top