fbpx

Eins, zwei, drei, nech je z vášho domova raj

Eins, zwei, drei, nech je z vášho domova raj

Súčasná doba praje super doplnkom do domácnosti či rôznym vychytávkam. Váš byt či dom môžete premeniť na oázu radosti, moderných riešení či rôznych uľahčovačov každodenného života. Koľkokrát ste si už povedali, že svoju domácnosť vylepšíte, urobíte si radosť a vždy to ostalo iba pri slovách? Priznajte sa!

Čau, čau horúčava

Spomeňte si na horúce letné noci kedy nemôžete spať a hľadáte spôsoby ako si schladiť domácnosť. Mokré plachty na oknách nefungujú, vy si zúfalo ľaháte do postele a dúfate v ochladenie. Každý rok si hovoríte, že už teraz si kúpite klímu a konečne si leto vychutnáte naplno. Možno ten (k)rok konečne prišiel a vy by ste sa mali začať obzerať po kvalitnom riešení, pretože leto je za dverami.

Najlepšie klimatizácie

Buďte smart

Máte radi čerstvú zeleninu, no tá z obchodov vám až tak nechutí? Radi pridávate do jedál čerstvé bylinky? Vypestujte si všetko doma! Vďaka >smart kvetináčom< tak môžete mať čerstvé bylinky či zeleninu po celý rok. A to najdôležitejšie – úplne bez pesticídov.

Smart kvetináč

Milujeme pečenie

Ruku hore, kto pravidelne doma vypeká. Super koláče, mňamózna domáca šľahačka či dobroty z kysnutého cesta. Všetci milovnící pečenia vedia, že základ je v príprave. Ak sa niečo pokazí počas nej, tak ťažko sa to napráva. A aby ste sa takejto situácii vyhli, určite si zaobstarajte >kuchynský robot<.

K letu patrí gril

Grilovanie je tá najlepšia a najchutnejšia letná činnosť. Popravde, nevieme čo viac k tomu viac dodať, pretože slovo grilovanie v sebe nesie všetko. Chute, vône, kamarátov, dobroty, leto, rodinu, šaláty. Jednoduchu úplne všetko. Cítite tú vôňu?

Ponuka grilov

Gril Klarstein

Radosť žiť. Spomeňte si na všetky veci, ktoré vás môžu priviesť k spokojnému životu a jednoducho si ich kúpte. Pretože majte na pamäti jednu vec: Každý deň radosť si rob.

Zazdieľaj to s priateľmi
Back to top